1 259 ₴
Фланець для водонагрівача Atlantic під стеотитовий ТЕН нержавіюча сталь L=475мм анод під М8 AL-045
Основні характеристики:
| Довжина загальна (±5 мм) | 475мм |
| Довжина за гільзами (±5 мм) | 450мм |
| Діаметр фланця (±1 мм) | 120 мм |
| Діаметр гільзи під тен | 48,5 мм (внутрішній) |
| Глибина гільзи під тен | 450 мм |
| Діаметр гільзи під термодатчик | 10 мм (внутрішній) |
| Кріплення фланця | 6 отворів d=9 мм (міжцентрова відстань 105 мм) |
| Кріплення анода | Отвір з різьбою М8 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Додаткові характеристики | Для нагрівача потужністю 2100-2250 Вт. Трубки під невеликим нахилом відносно основи фланця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Фланець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Водонагревачі |