38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Термостат для духовки універсальний 170°C NC (нормально замкнутий) KSD-301-170
Основні характеристики:
| Температура спрацьовування | 170°C |
| Температура скидання | 130°C |
| Номінальний ток та напруга | 16А 250В |
| Підключення | 2 клеми 4,8 мм |
| Тип контакту | NC (нормально замкнутий контакт) |
| Габарити | 40х23х18 мм |
| Матеріал | Кераміка, метал |
| Виробник | Daier |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Для обігрівачів, електродуховок, тепловентиляторів, двигунів, плит, гриля. Нерегульований |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |