Прожектор світлодіодний білий холодний SMD AVT2-IC 20W IP65 220В 6000K 1016106
Основні характеристики:
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення по мобільності | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливання освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 20W |
| Світловий потік | 2000 Lm |
| Тип харчування | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 185-265 V |
| Клас вологозахисту | IP65 |
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Ширина | 81 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 24 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |