26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Комплект кріплення для пральної машини нержавіюча сталь M8*1,25 L=21мм 3шт. EBI cod 097
Основні характеристики:
| Довжина болта, загальна | 21 мм |
| Різьблення болта | М8 з кроком 1,25 мм |
| Довжина різьблення | 16 мм |
| Різьблення гайки | М8 з кроком 1,25 мм |
| Висота гайки | 8 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Болт – 3 шт., гайка – 3 шт. |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Виробник | EBI |
| Особливості | Гайка з фіксатором різьблення у вигляді пластикової втулки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EBI |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Хрестовина і опорні вузли |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |