266 ₴
Шнек для м'ясорубки Gorenje квадрат 8.8*8.8мм L=88мм 320036
Оригінальний номер Gorenje 320036
Основні характеристики:
| Довжина шнека загальна (±2 мм) | 88 мм |
| Діаметр шнека загальний (±1 мм) | 45 мм |
| Посадка | Квадрат 15х15 мм, глибина 10 мм |
| Глибина внутрішнього отвору | 15 мм (різьба М5) |
| Посадка ножа | Квадрат 8,8х8,8 мм, довжина 11 мм |
| Посадочне місце сітки (решітки) | d=7,5 мм, довжина 9 мм |
| Матеріал | Нержавеющая сталь |
| Виробник | Gorenje |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Без запобіжної муфти |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Кухонні комбайни та м’ясорубки |