Шнек для м'ясорубки Moulinex шестигранник 8*8*8мм h=6мм L=113мм MS-0694706
Оригінальний номер Moulinex MS-0694706, SS-989843
Основні характеристики:
| Діаметр втулки | 26-13 мм |
| Розмір вала | Шестигранник 8х8х8 мм, довжина 32 мм |
| Діаметр | 44 мм (шнек) |
| Довжина шнека загальна (±2 мм) | 113 мм |
| Посадочне місце ножа | Шестигранник 8х8х8 мм, довжина 6 мм |
| Посадочне місце сітки (решітки) | d=6,8 мм, довжина 7 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, пластик (втулка) |
| Виробник | Moulinex |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | У комплекті з ущільнювальним кільцем (втулка) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Решітка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Кухонні комбайни та м’ясорубки |