1 256 ₴
Шнек для м'ясорубки Bosch квадрат 8.4*8.4мм h=8мм L=118мм оригінальний 00050366
Оригінальний номер Bosch 00050366
Основні характеристики:
| Розміри запобіжної муфти | d=34-25 мм, довжина зачепа - 14 мм, кількість зачепів - 2 шт. |
| Діаметр | 43 мм (шнек) |
| Довжина шнека загальна (±1 мм) | 118 мм |
| Посадочне місце ножа | Квадрат 8,4х8,4 мм, довжина 8 мм |
| Посадочне місце сітки (решітки) | d=8 мм, довжина 11 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, пластик (муфта) |
| Виробник | Bosch |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Додаткові характеристики | У комплекті з муфтою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид запчастини | Решітка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Кухонні комбайни та м’ясорубки |