360 ₴
Термостат для холодильника Samsung WPF22-L -14,... -24°С L-650мм DA47-10158B OEM
Оригінальний номер Samsung DA47-10158B
Основні характеристики:
| Струм номінальной напруги | 6 А, ~250 В |
| Діапазон регулювання температури | -14,0 до -24,0 °С |
| Підключення | 2 клеми 4,8 мм |
| Довжина капіляру (±5 мм) | 650 мм |
| Діаметр валу регулятора | 6х4 мм (1 лиска) |
| Довжина валу регулятора | 15 мм |
| Габарити корпуса | 22х44х31 мм |
| Кріплення | 2 отвори d=4,2 мм, міжцентрова відстань 56 мм |
| Виробник | Samsung |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Матеріал капіляра - алюміній |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |