949 ₴
Термостат для холодильника Whirlpool K59-L1942/500 -30°C...-16°C L=650мм оригінальний 484000008687
Оригінальний номер Whirlpool 481927129029, 484000008687, C00311487, C00316466, C00385209
Основні характеристики:
| Тип термостата | Капілярний |
| Струм номінальной напруги | 6 А, ~250 В |
| Діапазон регулювання температури (±5 %) | -30°C...-16°C |
| Підключення | 1 клема 4,8 мм + 2 клеми 6,3 мм |
| Довжина капіляру (±5 мм) | 650 мм |
| Діаметр капіляру зовнішній | 2 мм |
| Діаметр валу регулятора | 6х4 мм (1 лиска) |
| Довжина валу регулятора | 13 мм |
| Габарити корпуса | 52х30х28 мм |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Матеріал капіляра - алюміній |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |