Ремінь для пральної машини Indesit C00089652 EL оригінальний 1195H7
Оригінальний код Indesit, Ariston C00089652, C00082318
Основні характеристики:
| Вид профілю | Полікліновий H |
| Кількість ребер ("ручок") | 7 |
| Ефективна довжина кола, мм | 1195 мм (47 дюймів) |
| Розмір перетину профілю | 2,5х11 мм |
| Крок | 1,6 мм |
| Маркування на виробі | Hutchinson 1195 PHE |
| Виробник | Hutchinson |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Особливості | Гумовий полікліновий ремінь з еластичним кордом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Ремінь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |