Переключатель режимов для духовки Gefest EGO 46.25866.523 оригинальный GF-062
Основные характеристики:
| Тип | Перемикачі |
| Напруга та силу струму | ~250 В, 16 А |
| Кількість позицій перемикання | 5 (4+1) |
| Кількість і розмір клем | 12 клем 6,3 мм |
| Вал | d=4,5х6 мм, довжина 24 мм |
| Кріплення | 2 отвори з різьбою М4 (міжцентрова відстань 28 мм) |
| Розміри корпусу (колодки) | 59х50х28 мм |
| Маркування на виробі | 46.25866.523 |
| Виробник | EGO |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Металевий вал. Контакти зверху |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид запчастини | Перемикачі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |