Таймер механічний 411697DD1 60min шток 24x6mm для духовки Gefest GF-270
Характеристики:
| Стан | Нове |
| Сумісність | Універсальний |
| Призначення | Для духових шаф |
| Тип | Таймер |
| Температура роботи (до) | 125 °C |
| Інтервал роботи | 60 хвилин |
| Довжина валу, загальна | 24 мм |
| Діаметр вала | 6*4,5 мм (лыска) |
| Габарити корпусу | O 57 мм, товщина: 23 мм |
| Висота, загальна | 48 мм |
| Кріплення таймера | Отвори з різьбленням М4 - 2 шт. |
| Міжосьова відстань отворів кріплення | 28 мм |
| Кількість одиниць, шт | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Особливості | Механічний. Пластикові втулки O 9 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gefest |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вид запчастини | Таймер (програматор), селектор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |