Термостат для духовки Ariston EGO 55.17052.080 45-250C L-100см C00145486 AR-050
Оригінальний номер Ariston C00145486, C00081597, 482000030025, 482000022707
Основні характеристики:
| Тип термостату | Капілярний |
| Діапазон регулювання температури | 50-250 °С |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм |
| Довжина валу | d=6х4,5 мм, довжина 24 мм |
| Довжина та діаметр капілярної трубки | 870 мм (±20 мм), d=1 мм |
| Розміри зонда-термобаллону | d=4 мм, довжина 120 мм |
| Габарити корпусу | 29х31х39 мм |
| Кріплення | 2 отвори з різьбою М4 (міжцентрова відстань 28 мм) |
| Маркування | 55.17052.080 |
| Виробник | EGO |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |