680 ₴
Термостат для духовки Whirpool EGO 55.17059.330 278С оригинальный 480121100077
Оригинальный номер Whirpool 480121100077
Основные характеристики:
| Тип термостату | Капілярний |
| Діапазон регулювання температури | 50-278 °С |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм + клемма 6,3 мм (заземлення) |
| Довжина валу | d=6х4,5 мм, довжина 24 мм |
| Довжина та діаметр капілярної трубки | 1280 мм (±20 мм), d=1 мм |
| Розміри зонда-термобаллону | d=3 мм, довжина 182 мм |
| Габарити корпусу | 31х29х39 мм |
| Кріплення | 2 отвори з різьбою М4 (міжцентрова відстань 28 мм) |
| Маркування | 55.17059.330 |
| Виробник | EGO |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |