18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Колпачок магнетрона металевий для магнетронів d=14,8м L=19мм SKL 06426
| Призначення | Для мікрохвильових печей |
| Тип | Ковпачки на магнетрон |
| Діаметр посадки | 14,8 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вихідний отвір | d=5 мм |
| Матеріал | Сталева |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Магнетрон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Мікрохвильові печі |