97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Двигун тарілки мікрохвильової печі 49TYZ 30В 3.5/4Вт 4/5об/хв d=6*7 мм L=15мм 07.0104
Основні характеристики:
Номінальна напруга та частота | 30В, 50-60Гц |
| Потужність, Вт | 3,5/4 |
| Кількість обертів за хвилину | 4/5 |
| Підключення | 2 клеми 4,8 мм |
| Розміри валу | d=6х7мм (1 лиска), довжина 15мм |
| Розміри корпусу | d=49мм, висота 17мм |
| Кріплення | 4 отвори d=4,5мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Мотор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Мікрохвильові печі |