Прессостат (датчик рівня води) для посудомийної машини 46-26 HoReCa 27100002
Основні характеристики:
| Сумісність | Rosinox, Elframo, Komel |
| Призначення | Для посудомийних машин |
| Тип | Пресостат |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Рівні | 46-26 |
| Діаметр штуцера для підключення трубки | Внутрішній – 4 мм, зовнішній – 5,5 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 63х70х40 мм |
| Підключення | Клема 6,3 мм – 3 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Виробник | Elframo |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elframo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Датчик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Посудомийні машини |