3 294 ₴
Двигун для пилососа миючого Zelmer 467.3.402-5 1200W d=130 h=128 оригінальний 00145610
| Сумісність | Zelmer, Delonghi, Samsung, Thomas |
| Напруження і частота | ~230 В, 50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| З' єднання | Клемма 4,8 мм - 2 шт. |
| Загальна висота двигуна (Аба2 мм) | 128 мм |
| Розміри корпусу (Аба2 мм) | 93 мм |
| Висота турбіни (Аба2 мм) | 30 мм |
| Діаметр турбіни (Аба2 мм) | 130 мм |
| Діаметр дірок всмоктування | 33 мм |
| Характерні бурі | Ні. |
| Маркування | 467.3.402-5 |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Країна-вивідувач товару | Словенія |
| Виробник | Domel |
Початкові коди:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domel |
| Країна виробник | Словенія |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пилососи |