Двигун для пилососа універсальний 1400W d=105 h=106 Whicepart VCM020
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 1400 Вт |
| Напруга та частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Підключення | Клема 4,8мм 2 шт. |
| Загальна висота двигуна (±2 мм) | 106 мм |
| Діаметр корпусу (±2 мм) | 84 мм |
| Висота турбіни (±2 мм) | 26 мм |
| Діаметр турбіни (±2 мм) | 105 мм |
| Діаметр отвору всмоктування | 30 мм |
| Наявність бурта | Ні |
| Маркування | VCM020 |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Для сухого збирання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пилососи |