11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Варистор металлооксидный 250ВАС 320ВDC 390В 1200А 19Дж B72207S0251K101
Основні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип варистора | металооксидний |
| Монтаж | виводи |
| Робоча напруга макс. | 250В AC 320В DC |
| Напруга варистора | 390В |
| Струм варистора макс. | 8/20мкс 1200А |
| Розмір корпусу макс. | d=9мм |
| Крок висновків | 5мм |
| Енергія 2 мс | 19Дж |
| Розміри висновків | d=0.6 x 30мм |
| Робоча температура | -40...105°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epcos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |