| Максимальний, що стримується струм | 35mA |
| Максимальна робоча температура | +125 °C |
| Повторюється піковий струм у вимкненому стані | 1mA |
| Перевантажуюче пікове пряме блокування стресу | 600V |
| Повторюююче зворотне напруження | 600V |
| Тип корпусу | TO-220AB |
| Мінімальна робоча температура | -40 °C |
| Середній алемінальний струм у увімкненому стані | 12A |
| Розміри | 10.4 x 4.6 x 15.9мм |
| Пікове напруження у увімкненому стані | 1.55V |
| Максимальна напруга затримка | 1.3V |
| Номінальний струм перезавантаження | 126A |
| Максимальний струм затвору | 35mA |
| Максимальна Відпіраюча Напруга Затвора Vgt | 1.3В |
| Максимальний Відхильник Ток Затвора (QI), Igt | 35mA |
| Максимальний Ток Удержання Ih | 35mA |
| Пікова потужність Затвора | 1Вт |
| Пікове Напруження Вимкнено. Vdrm | 600В |
| Піковий Імпульсний Ток Itsm 50Гц | 120А |
| Ток у відкритому СКЗ IT(rms) | 12А |