80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Амортизатор для пральної машини Ariston 100N L=185/275мм dотв.=13мм C00309597 AR-046
Оригінальні коди Ariston: C00140744, C00097259, C00309597, C00141273, 482000023502
Основні характеристики:
| Зусилля опору | 100N |
| Міжцентрова відстань отворів | 165/260 мм (мінімальна/максимальна) |
| Кріплення | Металеве кріплення з гвинтом М6 + отвір d=13 мм |
| Розмір гільзи | d=27 мм |
| Розмір штока | d=18 мм |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Виробник | Ansa |
| Країна-виробник товару | Турція |
| Додаткові характеристики | Під гайку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANSA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |