Амортизатор для пральної машини Bosch 120N L=187/275мм d=8/8мм Ansa BS-011
Оригінальний номер: Bosch 118869, 354480; Miele 4500820, 4500826
Основні характеристики:
| Зусилля опору | 90N |
| Міжцентрова відстань отворів | 187/275 мм (мінімальна/максимальна) |
| Кріплення | 8 мм (з металевими втулками) |
| Розмір гільзи | d=28 мм |
| Розмір штока | d=22 мм |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Виробник | Ansa |
| Країна-виробник товару | Турція |
| Додаткові характеристики | Гільза металева |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANSA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |