150 ₴
Амортизатор для пральної машини Zanussi 100N L=185/270мм d=10мм Ansa 8996453289507
Оригінальні коди Zanussi 8996453289507, 8996451471602, 8996451471610, 4055211207; Bosch Siemens 675595
Основні характеристики:
| Зусилля опору | 100N |
| Міжцентрова відстань отворів | 185/270 мм (мінімальна/максимальна) |
| Діаметри отворів кріплення | 10 мм |
| Розмір гільзи | 19х27 мм (квадрат) |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Виробник | Zanussi |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANSA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |