101 ₴
Амортизатор для пральної машини Zanussi 80N L=165/240мм d=11мм 379430301 ZN-014
Оригінальні коди Zanussi 1466200019, 1322553304, 1322553502, 1292348610, 1292348636, 1268832712, 3794303010, 12 53007,1326240015
Основні характеристики:
| Зусилля опору | 80N |
| Міжцентрова відстань отворів | 165/240 мм (мінімальна/максимальна) |
| Діаметри отворів кріплення | 10 мм |
| Розмір гільзи | d=34 мм |
| Розмір штока | d=26,5 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Zanussi |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zanussi |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |