Датчик температури для пральної машини Ariston 20 кОм C00083915
Оригінальний код Ariston C00083915
Основні характеристики:
| Тип | Датчик температури |
| Опір | 20 ком |
| Температурний діапазон | 10-100 °C |
| Діаметр циліндра | 10 мм |
| Довжина циліндра | 30 мм |
| Довжина, загальна | 50 мм |
| Підключення | Роз'єм - 2 контакти |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Особливості | Матеріал зонда – метал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Датчик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |