320 ₴
Датчик рівня води (пресостат) для пральної машини Candy ST-545 AA-022 оригінальний
Оригінальний номер Candy 41042893
Основні характеристики:
| Номінальна напруга | 5 В |
| Діаметр штуцера для підключення трубки | Внутрішній – 4 мм, зовнішній – 5,5 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 54x41x52 мм |
| Підключення | Фішка |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Виробник | Candy |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Датчик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |