Клапан впускной 2/90 IIndesit, Ariston, Whirlpool під клемами C00066518
Початкові коди: Indesit, Ariston, Whirlpool AR074586, C00066518, C00064535; Atlant 908092000950.
Основні характеристики:
| Сумісність | Ariston, Indesit |
| Призначення | Для пральних машин |
| Напруження і частота котушки | ~110/240 В, 50-60 Гц |
| З' єднання котушки | Клемми - 4 шт. (6,3 мм) |
| Максимальна температура роботи | 60 °C |
| Робочий тиск | 0,2-10 bar (0.02-1 МПа) |
| Діаметр входу | O 3/4" |
| Діаметр виходу, зовнішній | he 10 мм (за ущільнення 15 мм) |
| Вихід води відносно входу | 90° |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Спеціальні | 2 виводу, 2 котушки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Клапан |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |