
746 ₴
Насос зливний для пральної машини Ariston у зборі з фільтром оригінальний C00085617
Оригінальний код Ariston 482000027683, C00085617
Основні характеристики:
| Напруга і частота | 220-240 В, 50 Гц |
| Потужність, Вт | 34 (0,3 А) |
| Розміри підключення зливного патрубка бака | d=35/30 мм (зовнішній/внутрішній) |
| Розміри підключення шланга зливу (в каналізацію) | d=31/16 мм (зовнішній/внутрішній) |
| Кріплення насосу | Під саморізи |
| Кріплення заглушки (кришки) | Різьба d=57 мм |
| Довжина вставки (до ущільнювального кільця) | 45 мм |
| Довжина вставки і заглушки (кришки) | 65 мм |
| Загальні габарити | 90х170х99 мм |
| Виробник | Plaset |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Насос зливний, помпа |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |