Насос зливний для пральної машини універсальна PMP-010 Mainox Німеччина 10MA53
Основні характеристики:
| Напруга і частота | 220-230 В, 50 Гц |
| Потужність, Вт | 30 (0,22 А) |
| Кріплення до "равлика" | 8 защіпок |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм, спереду (відносно крильчатки) |
| Розташування контактів | Разом |
| Габарити загальні | 78х97х79 мм |
| Виробник | Mainox |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Askoll |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Насос зливний, помпа |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |