92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Підшипник для пральної машини кульковий однорядний з двостороннім захистом у промупакуванні 6202 SKF prom
Основні характеристики:
| Тип | Кулькові |
| Діаметр внутрішній, мм | 15 мм |
| Діаметр зовнішній, мм | 35 мм |
| Ширина, мм | 11 мм |
| Принцип роботи | Підшипники кочення |
| Число рядів тіл кочення | Однорядні |
| Матеріал | Сталь |
| Країна-виробник товару | Італія чи Болгарія |
| Виробник | SKF |
| Особливості | Підшипник з металевим ущільненням з обох боків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Підшипник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |