119 ₴
Підшипник для пральної машини кульковий однорядний з двостороннім захистом 6203 NSK Box
Основні характеристики:
| Тип | Кулькові |
| Діаметр внутрішній, мм | 17мм |
| Діаметр зовнішній, мм | 40мм |
| Ширина, мм | 12мм |
| Принцип роботи | Підшипники кочення |
| Число рядів тіл кочення | Однорядні |
| Матеріал | Сталь |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Виробник | NSK |
| Особливості | Підшипник з металевим ущільненням з обох боків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Підшипник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |