69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Ремінь для пральної машини клиноподібний універсальний Hebel А585
Основні характеристики:
| Вид профилю | АE |
| Довжина кола | 585 мм (23 дюйма) |
| Ширина по верху/по корду/по основі | 13/11/7,8 мм |
| Висота перетину | 8 мм |
| Кут клину | 40° |
| Виробник | Hebel |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hebel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Ремінь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |