
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Сальник однобортний з пилком без мастила
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішнього | 22 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Матеріал | Синтетичний каучук |
| Колір | Чорний |
| Країна-вивідувач товару | Чехия |
| Спеціальні | Зі пружиною і пилком |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eriks |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид запчастини | Сальник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |