Хомут гуми люка для пральної машини Zanussi зовнішній d=270мм 1320553009
Оригінальний номер Zanussi 1320553009
Основні характеристики:
| Тип | Хомут манжети |
| Розмір профілю кільця | 4,3х5,1 мм |
| Діаметр кільця із закритою защіпкою | 270 мм |
| Довжина ходу защіпки | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Zanussi |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Із защіпкою. Зовнішній |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zanussi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Хомут |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |