Опора барабана для пральної машини Ardo провідна 236004700 EBI Cod 089
Оригінальний номер Ardo 236004700
Основні характеристики:
| Сумісність | Ardo |
| Призначення | Для пральної машини |
| Тип | Опора барабана |
| Діаметр основи | 129 мм |
| Діаметр посадки підшипника | 20 мм |
| Посадка шківа | Вал 16*12 мм (з 2 лисками), під болт М8 |
| Сальник | VA-025 (Нема в комплекті) |
| Висота загальна | 60 мм |
| Кріплення | 6 отворів (d=6 мм) |
| Матеріал | Сплав алюмінію, сталь |
| Комплектація | Фланець - 1 шт., комплект кріплень - 1 упаковка |
| Виробник | EBI |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Особливості | Ведучий |
Застосовуються у моделях:
| Бренд | Модель |
| Ardo | T80X |
| Ardo | TL1000EXPL |
| Ardo | TL1000XPL |
| Ardo | TL600X |
| Ardo | TL600XPL |
| Ardo | TL800EX |
| Ardo | TL800EXPL |
| Ardo | TL800X |
| Ardo | TL800X-1 |
| Ardo | TL800X-1PL |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EBI |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Опора барабана |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |