Клапан електромагнітний для холодильника Ariston.
Оригінальний номер Ariston С00143140, 482000029723
Основні характеристики:
| Напруга та частота котушки | ~220-240 В, 50-60 Гц |
| Кількість виходів | 3 |
| Діаметр виходів | 3 мм |
| Габарити клапана | 34х31х44 мм |
| Підключення | Клема 6,3 мм + клема 4,8 мм |
| Комплектація | Клапан – 1 шт., фільтр-осушувач – 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Італія |
| додаткові характеристики | 3-ходовий, для фреону R600, R134a |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Клапан |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |