Компресор Embraco R-600 109Вт 7.23 см3 EMT40CLP
Основні характеристики:
| Модель: | EMT40CLP |
| Застосування: | низькотемпературний |
| Холодопродуктивність: | 119 Вт |
| Холодоагент: | R 600A |
| Масло: | AB 5 |
| Об'єм циліндра: | 7,23 см3 |
| Тип компресора | поршневий |
| Номінальна напруга | 220-240V 50Hz |
| Об'єм заправки оливи | 180 см3 |
| Виробник | Embraco |
| Країна виробник | Бразилія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Embraco Aspera |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид запчастини | Компресор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |