89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Крильчатка двигуна вентилятора для холодильника універсальна d=170мм Whicepart 09.0704
Застосовується для охолодження конденсора та інших вузлів за допомогою повітряного потоку, а також для нагнітання холодного повітря
у камерах холодильного обладнання.
Основні характеристики:
| Діаметр крильчатки | 170 мм |
| Висота лопаті | 35 мм |
| Діаметр отвору посадки | 7 мм |
| Додаткові отвори кріплення | 4 шт. d=4 мм, міжцентрова відстань 18 мм |
| Матеріал | Сплав алюмінію |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Для вентилятора осьового типу |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Вентилятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |