55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Крихітка вентилятора для холодильника.
Заміна для охолодження конденсора та інших вузлів за допомогою повітряного потоку, а також для нагнітання холодного повітря
в камерах холодильного обладнання.
| Діаметр крильчатки (гело5 мм) | 220 мм |
| Висота лопаті | 43 мм |
| Діаметр отвору приземлення | 7 мм |
| Додаткові отвори міцності | 4 шт. ? 4 мм, міжцентрова відстань 18 мм |
| Матеріал | Сплав алюмінію |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Для вентилятора осів |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Вентилятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |