Лампочка для витяжки E14 40W 25*84мм Dr.Fisher LMP-010
Основні характеристики:
| Призначення | Для кухонних витяжок |
| Тип | Лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 40 Вт |
| Напруження, В | 230 В |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма колоди | Спеціальна |
| Габарити | 25*84мм |
| Виробник | Dr.Fisher |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Створити |
| Тип техніки | Лампочка |