Пускове реле для холодильника Danfoss 117U6001
Основні характеристики:
| Призначення | Для холодильників |
| Тип | Реле |
| Напруга і частота | ~220 В, 50-60 Гц |
| Підключення в ланцюг | Клеми 6,3 мм |
| Підключення до компресору | 3 контакти |
| Габарити (ВхШхГ) | 34х33х50 мм |
| Кількість одиниць, шт | Danfoss |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Маркування - 117U6001. Індукційне реле |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Вид запчастини | Реле |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |