Термостат для холодильника -13...+3.5°C L-0,375 метра WPF18J-EX
Основні характеристики:
| Призначення | Для холодильників |
| Тип | Термостат |
| Тип термостату | Капілярний |
| Струм номінальної напруги | 10 А, ~250 В |
| Діапазон регулювання температури | min -13...+4.5 °C; max -28...+4.5 °C |
| Підключення | 2 клеми 4,8 мм |
| Довжина капіляра | 375 мм |
| Діаметр капіляра зовнішній | 1,6 мм |
| Діаметр валу регулятора | 6х4 мм (1 лиска) |
| Довжина валу регулятора | 15 мм |
| Габарити корпусу | 43х30х25 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Матеріал капіляра алюміній. Режим "найбільший холод" - розмикання: -28 (± 1,5) ° С; замикання +4,5(±1,0)°С. Режим "найменший холод" - розмикання: -13(±2,5)°С; замикання +4,5(±1,0)°С" |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |