344 ₴
Термостат для холодильника K54-L2061(TAM-145) -27...-18°C L=1,2 метра Ranco K54L2061000
Основні характеристики:
| Тип термостата | Капілярний |
| Струм номінальной напруги | 6 А, 250 В |
| Діапазон регулювання температури | -27...-18°С |
| Підключення | 4 клеми 6,3 мм + 1 клема 4,8 мм |
| Довжина капіляру | 1200 мм |
| Діаметр капіляру зовнішній | 2 мм |
| Діаметр валу регулятора | 6х4 мм (1 лиска) |
| Довжина валу регулятора | 13 мм |
| Габарити корпуса | 53х30х27 мм |
| Виробник | Ranco |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Матеріал капіляра - алюміній |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RANCO |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |