205 ₴
ТЕН відтайки гнучкий для холодильників холодильних камер універсальний L=2м 80 Вт TO-2m
Основні характеристики:
| Призначення | Для холодильників, холодильних камер |
| Тип | ТЕН відтайки |
| Напруга та частота | ~220-240 В, 50-60 Гц |
| номінальна потужність | 80 Вт |
| Підключення | 2 дроти довжиною 2000 мм (±50 мм) |
| Довжина нагрівача | 2000 мм |
| Перетин трубки нагрівача | 5,5х7 мм |
| Розміри закінчення | 30х10х8 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| додаткові характеристики | Гнучкий ТЕН |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Тен відтаювання (випарника) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |