317 ₴
Основні характеристики:
| Призначення | Для холодильників, холодних камер |
| Тип | ТеН відтайки |
| Напруження і частота | ~220-240 B, 50-60 Гц |
| Номінальна потужність | 160 Вт |
| З' єднання | 2 дроти завдовжки 4000 мм (гем50 мм) |
| Довжина нагрівача | 4000 мм |
| Сетування трубки нагрівача | 5,57 мм |
| Розміри закінчення | 30х10 х8 мм |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Гнучка ТЕН |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Тен відтаювання (випарника) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |