

22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Ущільнювач для шлангів під різьбове з'єднання 1/4
Технічні характеристики:
| Бренд | Mastercool |
| З'єднання | 1/4" SAE |
| Країна виробник | США |
| Висота | 7мм |
| Зовнішній діаметр | 8,5 мм |
| Внутрішній діаметр | 5,5 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastercool |
| Країна виробник | США |
| Стан | Створити |