206 ₴
Анод для водонагрівача Atlantic магнієвий MA 31018 M6*16 L310мм оригінальний 029545
Оригінальний номер Atlantic 029545
Основні характеристики:
| Тип | Магнієвий анод |
| Довжина анода | 310 мм |
| Діаметр анода | 18 мм |
| Розмір різьби (гвинта) | Довжина 7 мм, різьба М6 |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Країна-виробник товару | Франція |
Гарантовано магній!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Водонагревачі |