Втулка для хлібопічки Delonghi оригінальна 8x14x19 EH1329
Основні характеристики:
| Внутрішній діаметр | 8мм |
| Зовнішній діаметр | 14мм |
| Довжина втулки | 19мм |
Застосовується в моделі Delonghi BDM1200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Втулка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Хлібопічки |