21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Жиклер (форсунка) для газової плити Greta під балонний газ (M6*0.75)
Основні характеристики:
| Сумісність | Норд, Дружківка, Грета, Greta |
| Призначення | Для газових плит |
| Тип | Форсунки |
| Тип газу | Балонний (скраплений) |
| Діаметр вихідного отвору | 0,6 мм |
| Висота форсунки | 8,5 мм |
| Висота різьбової частини (до капелюшка шестигранника) | 5,5 мм |
| Розмір шестигранника | 7 мм |
| Матеріал | Латунний сплав |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Для використання з балонним (скрапленим) газом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRETA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Форсунка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |